Registrace k blogu

Vítejte na internetové platformě měsíčníku Rožnovský prostor. Nacházíte se v prostoru, kde budete mít po zaregistrování možnost zdarma psát své vlastní komentáře na témata, která se k Rožnovsku vztahují. Obsahová stránka textů je čistě Vaší věcí, nicméně prosíme o elementární slušnost.

Vyhněte se vulgarismům, urážkám, rasistickým poznámkám a komerční reklamě (článkům o firmách, produktech a službách). Texty, které vyhodnotíme v tomto směru "za hranou", budou smazány. Politická reklama i soutěž jsou povoleny.

Registrujte se výhradně pod svým jménem.  Pamatujte, že jednotlivé texty může rozporovat veřejnost, která bude mít možnost v diskuzi pod vaším článkem přidat svůj názor. Falešné profily budou mazány. Založení blogosféry je dalším krokem k angažované společnosti, o kterou v Rožnově usilujeme. Jedině konstruktivní kritika nás všechny může posunout o kus dál.

 

Účet

(min. 5 znaků)

Pouze písmena bez diakritiky, číslice a znaky: "@._-" (např. Váš e-mail)

(min. 5 znaků)

Kontaktní údaje

(např: info@domena.cz)

Charakteristika Vaší osoby, čím se zabýváte, kde pracujete, co je pro vás důležité, politická příslušnost atd. Text je zobrazen u Vašeho uživatelského účtu a můžete jej kdykoliv změnit.

Potvrzením souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro potřeby stránek Rožnovský prostor.