Hlavní budova MěÚ bude 9. června uzavřena

, aktualizováno:

Společnost ČEZ oznámila na pondělí 9. června plánované přerušení dodávky elektřiny na Masarykově náměstí a na ulicích Bayerova, Jiřího Wolkera, Julia Fučíka, Nerudově a ulici Partýzánská.

„Vzhledem k tomu, že veškeré agendy na hlavní budově MěÚ jsou administrovány prostřednictvím počítačů a naše záložní zdroje nemohou po celý den dodávat dostatek elektrické energie pro počítače, servery a klimatizační jednotky v serverovně, rozhodl jsem o uzavření této budovy. V pondělí 9. června tak občané nebudou moci vyřídit především své cestovní doklady a občanky, nebudeme ověřovat listiny ani provádět výpisy z CzechPointu. Uzavřena bude v hlavní budově MěÚ také podatelna a pokladna," uvedl tajemník MěÚ Miroslav Martinák.

Ostatních budov MěÚ Rožnov (Štefánium u Společenského domu a Pama u městské polikliniky) se přerušení dodávky elektřiny nedotkne. „I tady máme některé agendy propojené se servery na hlavní budově, záložní zdroje elektrické energie by ale měly na udržení těchto agend stačit," doplnil Miroslav Martinák.


Autor: