Hornet´s Cup je za dveřmi

, aktualizováno:

Florbalová rodina bude mít své srdce druhý červencový víkend v Rožnově. Sjede se zde celá řada florbalistů, včetně několika reprezentantů, krajánků hrajících v zahraničních ligách atd. Všichni se budou snažit získat především trofej v podobě nádherného putovního poháru a PRIZE MONEY. Odměna je pro letošní ročník ve stejné výši pro ženy i pro muže a má celkovou hodnotu 35.000,- Kč. Zrovnoprávněním a pro ženy taktéž masívním navýšením, se organizátoři snaží na turnaj přilákat větší množství ženských týmů. Ze zkušenosti již ví, že s mužskými týmy se pak „trhnou dveře". A právě mužské týmy rozdělí do dvou kategorií PRO a HOBBY – rozdílovým prvkem je start hráčů v celostátních ligách.

Turnaj nebude pouze o hře, ale také o dovednostních soutěžích, které jsou mimochodem taktéž finančně ohodnoceny. V minulém roce tak právě v soutěži v nájezdech byla těsně ve finále pokořena dosud bezkonkurenční dvojice Jendrišák – Binder zástupci regionálního oddílu, kteří tak ukázali, že z turnaje si finanční ohodnocení může odvézt opravdu každý.

A kde se bude hrát? Pro letošní ročník pořadatelé plánují poprvé využití venkovního hřiště. Slibují si od něj další zatraktivnění turnaje a ještě větší divácký zájem veřejnosti. Klasicky pak už bude ve dvou či dokonce třech halách položen Tarkett, velmi oblíbený florbalový povrch a v domácí Hornets Aréně hráči narazí na pro domácí oddíl oblíbené parkety.

Město Rožnov, jako největší podporovatel, v období turnaje připravuje další zpestření pro účastníky turnaje, stejně tak 4FLORBAL.CZ, který plánuje v období turnaje poskytovat téměř 50% slevy na sportovní a florbalové vybavení. V posledních dnech se zajímavou nabídkou přišla KOZMETIKA AFRODITA, která všem ženským týmům při platbě plného startovného dotuje část startovného ve výši 500,- Kč. A dá se říci, že svou formou dotace zúčastněným týmům respektive účastníkům přicházejí i pořadatelé, kteří po úspěchu v minulém roce rozšiřují řady diskontních turnajových taxi.

Výstavbou nové sportovní haly v Rožnově se nám opět zkrátí už tak minimální cestování. A pak tu je jedno tajemství na turnaji, kterým chtějí pořadatelé účastníky příjemně překvapit ...

Mrkněte na zvací video (http://www.youtube.com/watch?v=E5A0qmEW_yQ) a více již na turnajových stránkách www.hornetscup.cz.


Autor: