Město představí projekt kulturního centra

, aktualizováno:

Do kina Panorama zve rožnovská radnice všechny zájemce o informace k přípravě a realizaci nového kulturního centra města.

„Na středu sedmého března jsme připravili podrobné představení projektu kulturního centra včetně informací o návaznostech na širší okolí (propojení s parkovištěm u polikliniky, prostory před ZŠ Pod Skalkou). Diskutovat se bude také o vnitřním fungování budovy, o jejich možnostech. Budeme moc rádi, když do kina zamíří všichni, kteří se chtějí seznámit plány radnice. Diskutovat mohou nejen s představiteli města, ale také s autory architektonického návrhu z brněnského Archteamu, kteří vyhráli soutěž na podobu rožnovského kulturního centra," pozvala na akci, která začíná 7.3.2018 v 16,00 hodin místostarostka Rožnova Kristýna Kosová.

V březnu se nejedná o jedinou veřejnou prezentaci investičních záměrů města. V úterý 27. března proběhne veřejné projednání výsledků dopracované dopravní studie centra, představení studie úpravy Náměstí míru a návrhu městské tržnice. S veřejností bude na uvedené téma ve velké zasedací místnosti MěÚ Rožnov diskutovat nejen vedení města, ale také městský architekt.


Autor: