Město zjišťuje zájem o dětská hřiště

, aktualizováno:

V návaznosti na veřejné projednávání, které v Rožnově proběhlo 21. 5., zveřejňuje nyní město na svém oficiálním webu i facebooku anketu.

„V ní se ptáme široké veřejnosti na názor, jaká nová hřiště, případně obnovu jakých starších hřišť především na sídlištích, by občané chtěli realizovat. Rádi bychom věděli, které hřiště je pro obyvatele Rožnova nejzajímavější a se kterým bychom měli začít. Na hřišti by byl vytvořen nový povrch, bylo by vybaveno pro míčové hry a sloužilo by pravděpodobně větším dětem," popsala důvod ankety místostarostka Rožnova Kristýna Kosová.

„Návrhy na obnovu starých hřišť v sídlištích nebo na výstavbu nových dětských hřišť následně zahrneme do akčního plánu rozvoje města a část také do návrhu rozpočtu Rožnova na rok 2019," doplnila Kristýna Kosová s tím, že město již několik let postupně navyšuje částky na údržbu stávajících dětských hřišť.

„V plánech města také počítáme s tím, že například rekonstruovaná školní hřiště budou sloužit široké veřejnosti. To se aktuálně týká školního hřiště ZŠ Videčská, kde by měla být oprava zahájena na podzim letošního roku," uzavřela Kristýna Kosová.

Anketu naleznete zde.

Mapu sportovních a volnočasových ploch v Rožnově naleznete zde.


Autor: