Na MěÚ Rožnov nastoupil nový tajemník

, aktualizováno:
Na MěÚ Rožnov nastoupil nový tajemník

Mgr. Roman Hep je od úterý 22.8.2017 novým tajemníkem Městského úřadu Rožnov pod Radhoštěm. Na základě výběrového řízení souhlasil s jeho jmenováním do funkce také Krajský úřad Zlínského kraje.

Roman Hep je absolventem Univerzity Jana Amose Komenského v Praze. Je ženatý, má dvě děti. V rámci předchozích zaměstnání působil více než čtvrt století ve větších zahraničních společnostech na manažerských pozicích v oblasti řízení lidských zdrojů, později jako jednatel několika společností a člen představenstva pro danou zemi (Rusko, Rakousko, Maďarsko).

„Mými prvními kroky ve funkci tajemníka MěÚ Rožnov bude seznámení se s jednotlivými odbory a kolegy a také navázání dobré spolupráce s radou města, zastupitelstvem a starostou. Budu snažit o maximální transparentnost a efektivitu úřadu. Zlepšovat jeho dostupnost všem občanům," uvedl při svém nástupu do funkce Roman Hep.

„Těším se na spolupráci s člověkem, který přichází z neúřední sféry. Věřím, že si zachová svůj nadhled pracovníka zvenčí a svou nestrannost. Bude ji potřebovat," popřál novému tajemníkovi úřadu starosta Rožnova Radim Holiš.


Autor: