Blogy

Pokud chcete přidat svůj názorový článek, pokračujte přihlášením prostřednictvím formuláře vpravo, nebo se zaregistrujte.


Názor: Kulturní centrum není ani tak o financích, jako o vůli, jestli se chce nebo nechce.

Autor: Dorotík Vlastimil

Projekt Rožnovské kulturní centrum (dále také jen RKC) získává stále větší podporu rožnovské veřejnosti. Dokazuje to i poslední průzkum veřejného mínění, kterým bylo nedávné veřejné rožnovské fórum.


Názor: Výměna vodovodu Rožnov pod Radhoštěm lokalita Rybníčky

Autor: Hejný Petr

Rekonstrukce vodovodu se protahuje a stavební firma neumí vést stavbu.


Názor: Ostudná vizitka města

Autor: Vychodil Alois
Okolí sochy Valacha v Horním parku (1)
  V nedávných měsících byla pod patronací paní místostrostky Kosové (Zdravý Rožnov) provedena nákladná revitalizace Horního parku. Při návštěvě oslav 750 let založení města ve Valašském muzeu, jsem byl velmi nemile překvapen stavem okolí sochy " Valacha ". Pohled na tuto centrální plochu pa... 

Názor: Prvoligový sport v Rožnově má červenou

Autor: Porubová Jana

Rozhodla jsem se napsat článek, kterým chci poukázat na neutěšenou situaci v  rožnovském sportu, kdy zde máme sport – konkrétně FLORBAL – kde muži hrají 1. LIGU a poměřují se s  giganty týmů z  Prahy, Ostravy, Brna, Znojma, Litvínova, Ústí nad Labem apod., přesto jejich jednotlivé týmy paběrkují po školních tělocvičnách, nebo trénují v  pozdních večerních časech, nebo dokonce trénují mimo Rožnov v  okolních vesnicích.


Názor: Odpověď pro Demagog.cz -paní Ivana Procházková

Autor: Vychodil Alois
Vážená paní analytičko, děkuji za poučení, kterého se mi od Vás dostalo. Mohlo být i kratší. Poučen jsa Vámi, dotázal jsem se místostarosty Jana Kučery, jak zadal analýzu uvedenou v předchozím článku Malá amatérská "demagog.cz" analýza ke zpracování „Demagog.cz".  Jeho odpověď mne překvapil... 

Názor: Reakce Demagog.cz na osočení zastupitele Vychodila

Autor: Procházková Ivana
Reakce Demagog.cz na osočení zastupitele Vychodila

Z pozice občanky Rožnova a členky vedení projektu Demagog.cz, který pan zastupitel nepravdivě označuje za agenturu pracující s informacemi jakéhosi zadavatele, bych se ráda k tomuto vyjádřila. Pan zastupitel zjevně postrádá informace, nemáme-li dojít k závěru, že toto nařčení vypustil i jim navzdory.


Názor: Replika na článek místostarosty Ing. Jana Kučery

Autor: Vychodil Alois
Pane Kučero, je hodné chvály, že jste šel do voleb s bohulibými předsevzetími. Plně souhlasím s tezí, že město musí rozdělovat prostředky transparentně. Předsevzetí je však třeba naplňovat a politiku pro úzkou skupinu nedělat. Pokud považujete mou kritiku za politický útok, je mi to líto. P... 

Názor: Malá amatérská "demagog.cz" analýza

Autor: Kučera Jan

21. února 2017 proběhl na zastupitelstvu útok na mou osobu postavený na nepřesných a zavádějících faktech. Nejsem zvyklý se přes veřejný prostor bránit, ale když se nefér obvinění dostane i do médií, je potřeba nabídnout veřejně ověřitelná fakta (rozpočet města, jednání zastupitelstva a další) 

 

http://www.jalovec.cz/vychodil-zautocil-na-granty-florbaliste-dostali-statisice/

https://www.youtube.com/watch?v=7dpSA9CsdTI

 


Názor: Že by stavba rožnovského kulturáku už konečně převážně vážně?

Autor: Dorotík Vlastimil

Postřehy a dojmy z páteční venisáže výstavy výsledků architektonicko-urbanistické soutěže návrhů na výstavbu tzv. „Rožnovského kulturního centra“ a několik připomínek nebo spíš podnětů k nim.


Názor: Rožnov - turistické centrum

Autor: Pšenica Pavel
Rožnov - turistické centrum

Je to tak?


< novější
 [1/16] 2 3 4 ... 16