Blogy

Pokud chcete přidat svůj názorový článek, pokračujte přihlášením prostřednictvím formuláře vpravo, nebo se zaregistrujte.


Názor: Kam patří rožnovská knihovna? Dejte na rozum, ne emoce

Autor: Hradil Tomáš
Kam patří rožnovská knihovna? Dejte na rozum, ne emoce

Desítky, možná stovky milionů poputují v nejbližších letech do objektů zajišťujících na území města kulturu. Pokud se při podzimních komunálních volbách neodehraje nějaké zásadní politické překvapení, nic nenapovídá tomu, že by se toto kontroverzní rozhodnutí podařilo zvrátit. Zdá se, že je rozhodnuto. To ale není důvod k tomu, proč peníze do kultury neinvestovat alespoň trochu účelně. Obzvlášť, když tím můžeme zabít hned dvě mouchy jednou ranou.


Názor: K situaci na rožnovské zemědělce - záznam z krajského zastupitelstva

Autor: Bolek Jan
K situaci na rožnovské zemědělce - záznam z krajského zastupitelstva

O situaci na střední škole zemědělské proběhla diskuze také na prosincové schůzi krajského zastupitelstva ve Zlíně 18.12.2017.

 


Názor: Dopis senátora Valenty vedení města Rožnov pod Radhoštěm.

Autor: Hradil Tomáš

Ivo Valenta: Za posledních deset let jsme spolkům a dalším organizacím Rožnova pod Radhoštěm věnovali na neziskovou činnost bezmála třicet milionů korun


Názor: Pravda o zdražování rožnovských bytů aneb kouzlíme s čísly v titulcích

Autor: Drápal Martin
Tento čas sebou přináší nejen klid a pohodu, ale také velké slevy a výprodeje, přípravy na rok následující a bilancování roku uplynulého. Základem každého hodnocení jsou potom statistické výpočty a souhrny, které vycházejí z reálných čísel. A jak známo, s čísly se dají dělat divy a kouzla. ... 

Názor: Kulturní centrum není ani tak o financích, jako o vůli, jestli se chce nebo nechce.

Autor: Dorotík Vlastimil

Projekt Rožnovské kulturní centrum (dále také jen RKC) získává stále větší podporu rožnovské veřejnosti. Dokazuje to i poslední průzkum veřejného mínění, kterým bylo nedávné veřejné rožnovské fórum.


Názor: Výměna vodovodu Rožnov pod Radhoštěm lokalita Rybníčky

Autor: Hejný Petr

Rekonstrukce vodovodu se protahuje a stavební firma neumí vést stavbu.


Názor: Ostudná vizitka města

Autor: Vychodil Alois
Okolí sochy Valacha v Horním parku (1)
  V nedávných měsících byla pod patronací paní místostrostky Kosové (Zdravý Rožnov) provedena nákladná revitalizace Horního parku. Při návštěvě oslav 750 let založení města ve Valašském muzeu, jsem byl velmi nemile překvapen stavem okolí sochy " Valacha ". Pohled na tuto centrální plochu pa... 

Názor: Prvoligový sport v Rožnově má červenou

Autor: Porubová Jana

Rozhodla jsem se napsat článek, kterým chci poukázat na neutěšenou situaci v  rožnovském sportu, kdy zde máme sport – konkrétně FLORBAL – kde muži hrají 1. LIGU a poměřují se s  giganty týmů z  Prahy, Ostravy, Brna, Znojma, Litvínova, Ústí nad Labem apod., přesto jejich jednotlivé týmy paběrkují po školních tělocvičnách, nebo trénují v  pozdních večerních časech, nebo dokonce trénují mimo Rožnov v  okolních vesnicích.


Názor: Odpověď pro Demagog.cz -paní Ivana Procházková

Autor: Vychodil Alois
Vážená paní analytičko, děkuji za poučení, kterého se mi od Vás dostalo. Mohlo být i kratší. Poučen jsa Vámi, dotázal jsem se místostarosty Jana Kučery, jak zadal analýzu uvedenou v předchozím článku Malá amatérská "demagog.cz" analýza ke zpracování „Demagog.cz".  Jeho odpověď mne překvapil... 

Názor: Reakce Demagog.cz na osočení zastupitele Vychodila

Autor: Procházková Ivana
Reakce Demagog.cz na osočení zastupitele Vychodila

Z pozice občanky Rožnova a členky vedení projektu Demagog.cz, který pan zastupitel nepravdivě označuje za agenturu pracující s informacemi jakéhosi zadavatele, bych se ráda k tomuto vyjádřila. Pan zastupitel zjevně postrádá informace, nemáme-li dojít k závěru, že toto nařčení vypustil i jim navzdory.


< novější
 [1/17] 2 3 4 ... 17