Novým předsedou TJ Rožnov je Jan Fiedler

, aktualizováno:

Ve středu 16. listopadu se konala výroční konference TJ Rožnov. Jejím hlavním úkolem bylo doplnit výkonný výbor a zvolit nového předsedu organizace po Janu Pargačovi, který nedávno náhle zemřel.

„Za účasti 33 delegátů, kteří zastupovali 1.731 členů sdružených v devatenácti oddílech, proběhly doplňující volby do výboru a volba předsedy. Stávající výkonný výbor byl doplněn na potřebný počet 7 členů," vysvětlil Jan Fiedler, který byl následně absolutní většinou 32 hlasů zvolen do čela rožnovské TJ jako předseda a zároveň statutární zástupce.

„Mou snahou, a také snahou všech kolegů ve výkonném výboru TJ, bude plynule navázat na výsledky TJ Rožnov v minulém období. Těším se spolupráci se všemi sportovními oddíly i sportovci. A samozřejmě věřím v dobrou spolupráci s dalšími subjekty a organizacemi včetně města Rožnov pod Radhoštěm," uvedl už jako nový předseda TJ Rožnov Jan Fiedler.

Mgr. Jan Fiedler je rožnovským občanem.  Narodil se  15.11.1978. Po studiu gymnázia v Rožnově odešel na FTVS Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 2006 absolvoval. Jeho specializací je sportovní gymnastika, kterou v mládí sám aktivně provozoval.  V současné době je předsedou velmi agilního oddílu sportovní gymnastiky, kde působí taky jako trenér. V uplynulém období zastával v TJ Rožnov funkci místopředsedy.


Autor: