Od nehody ujel, hledá jej policie

, aktualizováno:
Od nehody ujel, hledá jej policie

Ke střetu došlo ve čtvrtek odpoledne, přesně v 15.05 hodin, na ulici Kramolišov v Rožnově, v místě křižovatky s ulicí Na Drahách. Devětapadesátiletá žena z Rožnova jela ve směru od centra směrem k obci Valašská Bystřice. Za cyklistkou jelo ve stejném směru jízdy osobní vozidlo, které ji srazilo.

"Žena upadla po střetu na vozovku a způsobila si lehké zranění spočívající v otřesu mozku a odřeninách. Se zraněním ji odvezla rychlá záchranná služba do nemocnice, kde zůstala hospitalizovaná. Alkohol jsme u cyklistky vyloučili dechovou zkouškou," konstatovala Lenka Javorková, tisková mluvčí okresní policie.

Řidič (řidička) měl údajně několik metrů za místem střetu zastavit, ovšem za okamžik, aniž by vystoupil, se rozjel a ujel směrem k obci Valašská Bystřice. Mělo se jednat o černé vozidlo zn. Škoda Fabia zřejmě v provedení combi. Na místě střetu policisté našli kryt z pravého zpětného zrcátka, které je zřejmě z vozidla, jež cyklistku srazilo.

"Kdo by nám mohl k vozidlu sdělit jakékoli informace, které mohly vést k vypátrání řidiče, ať neváhá a zavolá na linku 158," uzavřela Javorková.

 cyklo-1.jpgcyklo-2.jpg