Prodejna Lidl se na několik týdnů uzavře. Projde velkou modernizací

, aktualizováno:

Při několikatýdenní přeměně prodejní plochy budou využity prvky nového konceptu, jež zákazníkům přinesou vzdušnější prostory, příjemnější vzhled a tím pádem  pohodlnější nakupování. Zaměstnancům pak zjednoduší manipulaci se zbožím a práci s údržbou a v neposlední řadě i obsluhu zákazníků.

Zákazníci se po otevření mohou těšit na moderní prosklené zádveří, 3D grafické nápisy na stěnách pro lepší orientaci na prodejní ploše, novou pekárnu s širokou nabídkou pečiva, dřevěné prvky v dekoru světlého dubu, nebo kávomat umístěný u vstupu do prodejny. Novinkou budou rovněž pokladny s velkým odkládacím prostorem a ergonomickým pracovním místem pro zaměstnance. Celý interiér pak sjednotí šedá barva, jež celé prostředí zklidní a umožní tak lépe vyniknout vystavenému zboží. Větší výběr než doposud pak budou mít zákazníci v případě čerstvých potravin.

„Tímto remodelingem chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že možnost pohodlnějšího nakupování ocení," okomentovala remodeling prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Prodejna bude uzavřena od 1. května do 8. června. Zákazníci si budou moci opět nakoupit v sobotu 9. června.