Rožnov card zahájí svou třetí sezonu

, aktualizováno:

K nabídkám, které byly na kartě v minulých letech, jako jsou například Valašské muzeum v přírodě, Rožnovské pivní lázně, Ranč Bučiska, svíčkárna Unipar či Gibon park, se letos přidávají další zajímavé slevy a výhody. „Karta nově přináší únikovou hru Escape Rožnov a výhody bude mít držitel karty také na Sochách z písku," představuje novinky karty rožnovský destinační manažer Marek Havran.

Karta bude stejně jako loni platit od května do konce roku. Zatímco loni se vydalo patnáct tisíc karet, letos se počítá s mírným navýšením a připraveno bude dvacet tisíc karet.

„Cílem je nabídnout lidem, kteří v Rožnově přespí na dvě a více nocí, výhodné slevy a bonusy také mimo hlavní sezonu. Jsme přesvědčeni, že naše město a okolí si všichni nádherně užijí nejen v létě, ale také třeba v říjnu či listopadu nebo kdykoliv jindy," říká Marek Havran.

Podobně jako loni i tentokrát se jako ideální jeví využít kartu během několikadenního pobytu v Rožnově. „Jednotlivé slevy jsme poskládány tak, aby poskytly držitelům karet zábavu přibližně na ty tři dny, které tady pobudou. Výhodné to může být jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi, protože právě dětských aktivit je na kartě dostatek," doplňuje Marek Havran.

Rožnov card turisté obdrží v rekordním počtu celkem devatenácti ubytovacích zařízeních v Rožnově pod Radhoštěm (včetně všech čtyř čtyřhvězdičkových hotelů) za ubytování na dvě a více nocí. Karta platí do konce roku a každá sleva či výhoda lze využít jen jednou. Veškeré informace o partnerech, slevách či participujících ubytovacích zařízeních jsou na webové adrese www.roznovcard.cz.


Autor: