Rožnovské gymnastky přebornicemi kraje

, aktualizováno:

19. 11. 2016 se naše rožnovské gymnastky z oddílu TJ Rožnov pod Radhoštěm vydaly v hojném počtu na krajský přebor, který se již tradičně konal ve Zlíně. Naše gymnastky soutěžily ve třech kategoriích - základní stupeň, mladší žákyně a žákyně B - kde se ve dvou kategoriích staly novými přebornicemi kraje.

Základní výkonostní stupeň plnilo naše nejmladší družstvo ve složení Olivie Malotová, Anna Jurajdová a Daniela Perutková. Dívky zvládly svůj první krajský přebor na výbornou. Družstvo obsadilo 1. místo s náskokem téměř 20 bodů před svými soupeřkami. V jednotlivcích se dívkám podařilo obsadit všechny tři medailové pozice a potvrdily tak svou sílu.

Za mladší žákyně závodila jediná závodnice Lucie Pěchová, která v silné konkurenci obsadila krásné 8. místo a splnila bodový limit pro postoupení do starší kategorie.

V kategorii žákyně B jsme měli nejsilnější zastoupení. Mladší družstvo "A" ve složení Aneta Chýlková, Aneta Talpová a Veronika Jarotková skončilo na 2. místě hned za novými přebornicemi kraje, kterými se stalo naše starší družstvo žákyň "B" ve složení Michaela Juříčková, Diana Rottrová, Aneta Kolaříková a Eliška Petřvalská.

Holky předvedly krásné výkony, díky kterým si právem zaslouží zlaté medaile. A stejně jako jejich mladší oddílové kolegyně i starší holky stanuly na třech nejvyšších postech v kategoriích jednotlivců.

Všem dívkám děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k jejich krásným výsledkům.