T klub přivítá Jiřího Černého, ve Společenském domě vystoupí Bear Love

, aktualizováno:

Rožnovský T klub se stane půdou pro vystoupení hudebního publicisty Jiřího Černého. Ten bude ve čtvrtek 19. září od sedmi hodin večer mluvit o hudbě, politice i zajímavých lidech. Odpovídat bude také na dotazy posluchačů a samozřejmě zahraje skladby na přání. „Těším se na hosty, kteří přijdou. Nabídnu jim tradiční směs nového, starého, zahraničního i českého v různých žánrech,“ uvedl Jiří Černý. Za vstup na Rockování s Jiřím Černým zaplatí lidé v předprodeji 100 korun, na místě pak o dvacet korun více.

Koncert dvou nevšedních muzikantů nabídne o den později, v pátek 20. září, Společenský dům. Od sedmi hodin večer tam vystoupí anglický hráč na gongy, zvony i činely Bear Love a Ondřej Smeykal, který zvládá netradiční dechový nástroj australských domorodců didgeridoo.

„Naši spolupráci lze těžko popsat slovem koncert. Přijměte spíše pozvání do elementárního zvukového světa, kde dřevo a kov v podobě nejstarších nástrojů světa nabízí znovuoživení našich dávných zvukových zkušeností. Dvouhodinová performance je událostí nejen pro uši. Frekvence gongu rezonuje celým tělem, spojuje tak hráče s divákem i prostorem, společné setkání se stává zážitkem jednoty,“ popsal Ondřej Smeykal.

Vstupné v předprodeji posluchač přijde na 120 korun, na místě pak hosté zaplatí 140 korun.


Autor: