Téčko nabídne hudbu, divadlo i besedu

, aktualizováno:

Písničkář, spisovatel, cestovatel a televizní moderátor Jan Burian přiveze ve čtvrtek 16. ledna do T klubu pořad s názvem Ekologie duše – aneb vyprávění o tom, jak se nezbláznit z naší civilizace. Program začíná v sedm hodin večer.

Vstupné stojí v předprodeji (T klub a IC) 110 korun, na místě lidé zaplatí 130 korun.

Valašskobystřický divadelní soubor Chaos představí ve středu 22. a ve čtvrtek 23. ledna komedii Pod praporem něžných dam, která se odehrává začátkem šedesátých let minulého století.  „Dva neúspěšní shakespearovští herci Jack a Leo zatouží po dědictví milionářky Florence. Co všechno pro to udělají a jaké překvapení je přitom čeká, o tom pojednává hra známého amerického autora Kena Ludwiga," přiblížila dramaturgyně pořádajícího T klubu – kulturní agentury Romana Rusková.

Vstupné s místenkou stojí v první polovině sálu 110 korun a ve druhé polovině sálu 90 korun. Předprodej zajišťuje T klub a IC.

Prostě Havaj. Tak se jmenuje poutavé vyprávění ocestě čtyř Valachů na vzdálené Havajské ostrovy. Ti přes Jižní Koreu obletěli více než polovinu zeměkoule, aby během dvou týdnů procestovali s batohem na zádech dva tichomořské ostrovy - Oahu a Hawaii, navštívili Honolulu, Pearl Harbor, sopky Mauna Kea a Kilauea a  užili si krásné přírody a čistých pláží, na kterých pod širým nebem i nocovali. O výpravě bude ve čtvrtek 30. ledna od sedmi hodin večer vyprávět cestovatel Martin Ondrášek.

 

Připravuje se:

Čtvrtek 6. února – DIVADLO UNGELT

Úterý 11. února – PAVEL DOBEŠ a TOMÁŠ KOTRBA – koncert  - kino Panorama

Sobota 15. února – RETROPLES – Společenský dům

Pátek 21. února - THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE – koncert - místo bude upřesněno

Středa 26. února – VALAŠSKÁ BLUESOVÁ SPOLEČNOST – koncert – T klub

Vstupenky je možné si rezervovat telefonicky na čísle 571 651 233 nebo na e-mailu: ekonomicke@tka.cz

 A3_plakat_burian.jpgA3_plakat_pod_praporem_dam_Chaos.jpg

 


Autor: