Z hrozivě vypadající nehody žena vyvázla jen s lehkým zraněním

, aktualizováno:
Z hrozivě vypadající nehody žena vyvázla jen s lehkým zraněním
 hyunsnb.jpghyunsnb2.jpg

 

Dopravní policisté nadále vyšetřují dopravní nehodu ze středečního odpoledne, která se stala na hlavním tahu spojující Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm nedaleko odbočky na obec Střítež.

"Sedmadvacetiletý řidič ze zahraničí jel včera o tři čtvrtě na dvě odpoledne s kamionem DAF ze směru od Rožnova pod Radhoštěm. Na mokré vozovce přibrzdil a jízdní souprava se dostala do smyku. Přes veškeré úsilí, se řidiči smyk nepodařilo srovnat, souprava se přetočila o sto osmdesát stupňů a skončila v příkopě vpravo z původního směru jízdy. Návěs při tomto otočení zavadil o protijedoucí vozidlo Hyundai. V něm sedící třiapadesátiletá řidička z Rožnovska utrpěla lehké zranění, které si vyžádalo ošetření v nemocnici," uvedl preventista okresní policie Vsetín Vladislav Malcharczik.

U obou řidičů policisté provedli dechové zkoušky, které měly nulovou hodnotu. Celková škoda na kamionu je sedm set tisíc korun, na osobním vozidle sto tisíc korun. Vyšetřování nehody a následné vyproštění kamionu na několik hodin ochromilo průjezd tímto úsekem silnice.